04 червня 2021 р. Початок о 15:00. «Велика Північна війна: історії великого кохання»

04 червня 2021 р. Початок о 15:00. Збір групи — музей історії Полтавської битви, вул. Шведська Могила, 32
Кохання. Це високе почуття здатне змінити цілий світ. Скільки літературних шедеврів, пісень, витворів скульптури та живопису було присвячено вічній темі — темі кохання! В історії існує багато прикладів, коли це світле почуття не тільки возвеличувало, робило людей кращими і добрішими, але й руйнувало цілі міста, держави, безжально знищувало цілі покоління, змінювало хід історії.

Під час екскурсії в експозиції музею можна почути цікаві історії кохання тих людей, чиї долі були пов’язані з добою Козаччини, Великою Північною війною: жінки у долі Богдана Хмельницького, романтичні відносини українського гетьмана Івана Мазепи, особисте життя царя Петра І й короля Карла ХІІ; сповнене вражаючою вірністю кохання гетьмана Пилипа Орлика та його дружини Ганни Герцик та ін., які не полишали своїх коханих у засланні чи під час військових походів. Захід супроводжується відеосюжетами, пісочною анімацією, портретами відомих жінок, музикою тієї епохи.

Вартість екскурсії — 300 грн. з групи (вартість тематичної екскурсії) (група до 10 осіб) +25 грн. з однієї особи (вартість вхідного квитка).

Проводиться тільки за попереднім замовленням!

Запис за тел. +380665733182

На початку заходів – обов’язковий температурний скринінг та наявність в учасників індивідуальних засобів протиепідемічного захисту обличчя. Організатори залишають за собою право відмовити екскурсанту в наданні послуги за наявності в останнього очевидних симптомів респіраторного захворювання.

Заставка _Історії_великого_кохання