22 травня 2021 року. Початок о 12:00. Тематична екскурсія «Шляхом Далекарлійського полку»

22 травня 2021 року. Початок о 12:00. Збір групи – музей історії Полтавської битви, вул. Шведська Могила, 32.
Тематична екскурсія «Шляхом Далекарлійського полку»
Пропонуємо Вам зануритися в атмосферу 300-річної давнини, коли 27 червня 1709 під Полтавою вирішувалася доля України і всієї Європи. Якщо Ви бажаєте відчути себе учасником Полтавської битви, пройти шляхом Далекарлійського полку шведської армії (один із найсильніших піхотних полків шведського війська, активний учасник облоги Полтавської фортеці і штурмів редутів) взяти участь в екскурсії.

На Вас чекають: • пішохідна екскурсія з елементами квесту; • топографічне орієнтування на місцевості; • перевтілення у шведського вояка XVIII ст. (участь у військовому перегрупуванні з використанням історичних костюмів та озброєння); • артилерійське шоу та дружнє спілкування. Чекаємо на сміливих, фізично витривалих, кмітливих (від 16 років) любителів військової історії. З собою мати гарний настрій, зручний одяг та взуття.

Вартість екскурсії – 120 грн. з особи (за умови якщо група не менше 15 осіб).

Участь в екскурсії за умови попередньої обов’язкової реєстрації!

Деталі за тел. 066 573 31 82

На початку заходів – обов’язковий температурний скринінг та наявність в учасників індивідуальних засобів протиепідемічного захисту обличчя. Організатори залишають за собою право відмовити екскурсанту в наданні послуги за наявності в останнього очевидних симптомів респіраторного захворювання.

шляхом дал полку