11 червня 2021 р. Початок о 15:00. «Освітні традиції на Шведській Могилі»

11 червня 2021 р. Початок о 15:00. Збір групи – музей історії Полтавської битви, вул. Шведська Могила, 32
Присвячена невідомій історії Шведської Могили, занурить у буремні 1917-1921 рр., розповість про тісний зв’язок між історією, освітою, релігією та музейною справою.

Під час екскурсії ви дізнаєтеся про:

– історію виникнення першої школи на Шведській Могилі, – діяльність Олександро-Миколаївської трикласної церковно-вчительської школи (сучасний Інститут свинарства та агропромислового виробництва НААН), – що пов’язує кадетів Петровського Полтавського кадетського корпусу із полем Полтавської битви? – забуту сторінку благодійницької діяльності «Сестринського братства» та його натхненної очільниці Марії Прохорової, – історію госпіталю та дитячого сиротинця на Шведській Могилі (сучасне приміщення музею історії Полтавської битви).

Екскурсія передбачає відвідування музею історії Полтавської битви.

Вартість екскурсії – 440 грн. (вартість тематичної екскурсії) з групи (група не більше 10 осіб) + 25 грн. з однієї особи (вартість вхідного квитка).
Проводиться тільки за попереднім замовленням! Запис за тел. +380665733182

На початку заходів – обов’язковий температурний скринінг та наявність в учасників індивідуальних засобів протиепідемічного захисту обличчя. Організатори залишають за собою право відмовити екскурсанту в наданні послуги за наявності в останнього очевидних симптомів респіраторного захворювання.

освітні традиції на шведській могилі